Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

 

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie zawarł umowę z Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Białymstoku, realizatorem projektu "Organizacja i wdrożenie ogólnopolskiego elektronicznego systemu komercjalizacji recenzowanych prac naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku", na mocy której będzie przekazywał publikacje z numerem ISBN i ISSN do bazy e-Publikacji Nauki Polskiej.

Projekt "Organizacja i wdrożenie ogólnopolskiego elektronicznego systemu komercjalizacji recenzowanych prac naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznejw Białymstoku" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Projekt zakłada zawarcie umów z uczelniami, instytutami naukowymi, stowarzyszeniami i towarzystwami naukowymi oraz muzeami w Polsce, w ramach których każde z nich przekazuje do umieszczenia w bazie epnp.pl recenzowane publikacje z numerem ISBN i ISSN. Zgodnie z założeniami, w bazie znajdzie się co najmniej 8 tysięcy publikacji naukowych z różnorodnych dziedzin, autorstwa naukowców z całej Polski. Przeznaczeniem portalu www.epnp.pl jest więc zebranie trudno dostępnej literatury z ośrodków naukowych z całego kraju i udostępnienie jej na szeroką skalę. Projekt ma również na celu zwiększenie aktywności naukowej uczestniczących w nim jednostek oraz szerszą popularyzację wyników prowadzonych badań, w skali kraju i za granicą.

Baza epnp.pl bogata jest zarówno w e-booki darmowe, jak i udostępnione za niewielką opłatą, w wysokości 45 % ceny katalogowej. Ze zbiorów epnp.pl można korzystać z każdego miejsca z dostępem do Internetu, a na stanowiskach komputerowych instytucji uczestniczących w projekcie, pobieranie całej zawartości bazy jest całkowicie bezpłatne.

Codziennie zbiory e-Publikacji Nauki Polskiej wzbogacają się o kolejne pozycje, zachęcamy więc do zapisania się do naszego newslettera, który będzie powiadamiał Państwa o wprowadzanych nowościach.

Zapraszamy do bogatego świata e-booków!

 

Realizator projektu:


 

 

 

 


Biuro projektu e-Publikacje Nauki Polskiej:
Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku
ul. Zwycięstwa 14/3, 15-703 Białystok
Tel. 85 652 50 94, tel./fax 85 652 50 62
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.ebook-wse.pl
www.epnp.pl