Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Samorząd Doktorantów IMIM PAN - aktualności


W dniu 13.01.2020 doktoranci IMIM PAN wzięli udział w zwiedzaniu Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS w Krakowie. Pracownicy centrum wyjaśnili budowę i zasadę działania synchrotronu jak również jego zastosowanie. Możliwe było również wejście na halę i poznanie poszczególnych linii badawczych.

_____________________________________

W dniach 27.08-29.08.2018 studenci pierwszego roku uczestniczyli w szkole letniej: DGM course "Nano-scale Materials".

_______________________________

W ramach ścisłej współpracy polsko - niemieckiej IMIM PAN/ Fraunhofer-Gesellschaft/ Technische Universität Dresden w dniach 29.08-31.08.2018 odbyły się konferencje „6th Dresden Nanoanalysis Symposium" i „7th International PhD Meeting" w trakcie których studenci prezentowali wyniki swoich badań.

_______________________________

W ramach ścisłej współpracy polsko-niemieckiej IMIM PAN/ Fraunhofer-Gesellschaft/ Technische Universität Dresden w dniach 30.11-02.12.2016 odbyła się konferencja „5th International PhD Seminar" w której wzięli udział wszyscy doktoranci IMIM PAN.


_______________________________

Wiceprezes PAN informuje, że na stronie internetowej Akademii, w serwisie Instytucja Naukowa, dodano nową zakładkę „Studia doktoranckie". Znajdą się tutaj informacje związane ze studiami doktoranckimi prowadzonymi przez instytuty naukowe PAN oraz stypendiami Prezesa PAN. Aktualnie w zakładce dostępna jest decyzja, a także wniosek o przyznanie doktorantowi stypendium Prezesa PAN za wybitne osiągnięcia - do pobrania. Kolejne informacje będą zamieszczane sukcesywnie

Pełna treść pisma Wiceprezesa PAN

PAN - studia doktoranckie

_______________________________

W dniu 24.02.2014, Piotr Bobrowski wygłosi IMpozjum pt. „FIB-SEM czyli nowy wymiar mikroskopii elektronowej".

IMpozjum odbędzie się o godz. 18:00 w sali konferencyjnej IMIM PAN

_______________________________

W dniu 27.01.2014, Paweł Czaja wygłosił IMpozjum pt. „Metale w lodówce czyli jak chłodzić w przyszłości"

_______________________________

Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej zajął 3 miejsce w konkursie Propan na najbardziej pro-doktorancki instytut panowski.
Poniżej zamieszczamy linki do oficjalnych informacji:
http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,399039,doktoranci-wybrali-sprzyjajace-im-uczelnie-i-instytuty.html
http://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=1435:doktoranci-wybrali-najlepsze-uczelnie-i-instytuty&catid=24&Itemid=119