blaszki5.jpg

PN-2-2009

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Ogłoszenie o rozpoczęciu przetargu nieograniczonego na dostawę i instalację urządzenia: wysokorozdzielczy skaningowy mikroskop elektronowy z emisją polową (termoemisja Schottky’ego) wraz z dodatkowym wyposażeniem, zintegrowany z systemami EDS i EBSD oraz FIB umożliwiający trójwymiarową analizę 3D.

Wykaz dokumentów dostępnych do pobrania:
1. Powiadomienie o zmianach w ogłoszeniu o ropoczęciu przetargu nieograniczonego na dostawę i instalację urządzenia: wysokorozdzielczy skaningowy mikroskop elektronowy z emisją polową (termoemisja Schottky’ego) wraz z dodatkowym wyposażeniem, zintegrowany z systemami EDS i EBSD oraz FIB umożliwiający trójwymiarową analizę 3D dla Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie, ul. Reymonta 25, 30-059 Kraków.

2. Powiadomienie o zmianach w SIWZ do przetargu nieograniczonego na dostawę i instalację urządzenia: wysokorozdzielczy skaningowy mikroskop elektronowy z emisją polową (termoemisja Schottky’ego) wraz z dodatkowym wyposażeniem, zintegrowany z systemami EDS i EBSD oraz FIB umożliwiający trójwymiarową analizę 3D dla Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie, ul. Reymonta 25, 30-059 Kraków.

3. Powiadomienie o zmianach w SIWZ do przetargu nieograniczonego na dostawę i instalację urządzenia: wysokorozdzielczy skaningowy mikroskop elektronowy z emisją polową (termoemisja Schottky’ego) wraz z dodatkowym wyposażeniem, zintegrowany z systemami EDS i EBSD oraz FIB umożliwiający trójwymiarową analizę 3D dla Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie, ul. Reymonta 25, 30-059 Kraków.